Andre Vlak
Directie
andre@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Michel Schilder
Directie
michel@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Jaap Bond
Directie
jaap@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Peter Tuijp
fiscaal/administratief medewerker/adviseur
peter@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Sander Veerman
fiscaal/administratief medewerker
sander@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Alex Jonk
fiscaal/administratief medewerker
alex@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Nick Kroon
fiscaal/administratief medewerker
nick@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Marga Tol-Jonk
fiscaal/administratief medewerkster
margaj@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Miranda Tuijp-Bond
administratief medewerkster
miranda@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI DO
Lydia Jonk - Bond
administratief medewerkster/receptioniste
lydia@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DO VR
Cindy de Boer-Molenaar
administratief medewerkster/receptioniste
cindy@bondadministratie.nl »
Aanwezig: WO DO
Jan Tol
Directie
jtol@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Theo Bond
Directie/salarisadministratie
theo@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Theo Tol
fiscaal/administratief medewerker/adviseur
ttol@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA WO DO VR
Fred de Boer
Salarisadministratie
fred@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Stefan Zwarthoed
fiscaal/administratief medewerker
stefan@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Stefan Keizer
fiscaal/administratief medewerker
skeizer@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Marga Koning-Veerman
fiscaal/administratief medewerkster
marga@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI WO DO VR
Marjan Veerman-Schilder
administratief medewerkster
marjan@bondadministratie.nl »
Aanwezig: DI DO
Nancy Kras-Jonk
administratief medewerkster
nancy@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA DI
Gerie Mossel-Bond
administratief medewerkster/receptioniste
gerie@bondadministratie.nl »
Aanwezig: MA WO
Tessa Kroon
administratief medewerkster/receptioniste
tessa@bondadministratie.nl »
Aanwezig: DI WO DO VR


Samenwerking

De adviseurs van Bond Administratie werken nauw samen met diverse beroepgroepen als verzekeraars, financiers en fiscalisten. Meer over de voordelen »

Blijf up-to-date!

Wie zakelijk up-to-date wil blijven abonneert zich op onze nieuwsbrief en volgt ons via Social Media.
Ik ontvang graag de nieuwsbrief »